Felső Kiskunsági és Dunamelléki Többcélú Kistérségi Társulás
KÖSZÖNTJÜK OLDALUNKON!
A Felső-Kiskunsági és Dunamelléki Többcélú Kistérségi Társulást a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja.
Magyar Élelmiszerbank Egyesület

Felső-Kiskunsági Gazdaságfejlesztő Alapítvány
A Kiskunsági termelők helyi piacának kialakítása Kunadacson
Kiskun Védjegy
KEOP-6.2.0/B/11-2011-0046

Szélessávú Internet a Felső-Kiskunsági és Dunamelléki kistérség lakosai számára az Európai Unió támogatásával

Új Széchenyi Terv Magyarország megújul

Magyarország megújul

Elérhetőségek
  Felső-Kiskunsági és Dunamelléki Többcélú Kistérségi Társulás elérhetőségei az alábbiak:

Lesi Árpád elnök

Központi e-mail cím:
tarsulas@fkdmtkt.hu

Czégányné Végh Erika kistérségi referens:
czeganyne@fkdmtkt.hu

Telefon: 20/378-97-94,
76/551-010

Állás intézményvezető pozíció betöltésére

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

FELSŐ-KISKUNSÁGI ÉS DUNAMELLÉKI TÖBBCÉLÚ KISTÉRSÉGI TÁRSULÁS

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Intézményvezető (magasabb vezető)

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Az intézmény tevékenységeinek: Nappali ellátás, házi segítségnyújtás, étkeztetés, család- és gyermekjóléti szolgáltatás, család- és gyermekjóléti központ, valamint az idősek otthonának szakmai-vezetői irányítása, ill. egyesek ellátásában való közreműködés. A szakmai ágazatok koordinálása, gazdasági vezetése.

Betöltendő állás szakmacsoportja:szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberi erőforrási/oktatási, képzési

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott idő - 5 évre szóló vezetői megbízás, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Álláshirdető szervezet bemutatása: A Felső-Kiskunsági és Dunamelléki Többcélú Kistérségi Társulás területén (Apostag, Dunaegyháza, Dunavecse, Kunadacs, Kunpeszér, Kunszentmiklós, Szalkszentmárton, Tass, Újsolt) alapellátási (családsegítő- és gyermekjóléti, család- és gyermekjóléti központ, házi segítségnyújtás, nappali ellátás, étkeztetés) és szakellátási feladatokat (idősek bentlakásos otthona) ellátó intézmény.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Károlyi Mónika Katalin jegyző nyújt, a 76/550-101-es telefonszámon. A pályázat elbírálását követően az eredménytelen pályázok írásbeli értesítést kapnak. A határidőn túl beadott pályázatokat érvénytelennek minősítjük. A pályázat csak akkor érvényes, ha a pályázati felhívásban feltüntetett valamennyi formai és tartalmi feltételnek megfelel.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton: FKDMTKT 6090 Kunszentmiklós Damjanich u. 17/D

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
Elvárt végzettség/képesítés: 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Szociális gondoskodás, tovább nem bontható, 1/2000.(I.7) SzCsM rendelet 3. sz. mellékletében írt szakképzettség

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5 Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  • nyilatkozat, hogy a 1997. évi XXXI. tv. 15. § (8) bekezdés szerinti kizáró ok nem áll fenn
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • szociális szakvizsga, vagy annak a megbízást követő két éven belüli megszerzésére történő kötelezettségvállalás
  • Főiskola, az 1/2000.(I.7.)SzCsM rendelet 3. sz. mellékletén írt szakképzettség
Járművezetői engedély kategória: B

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő járművezetői engedély kategória: B

Egyéb pályázati előnyök:
  • Főiskola, szociális munkás/szociálpedagógus/ szociális szervező
  • Felsőfokú képesítés, szakvizsga (idősgondozás)
  • pályázat koordinátori - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  • Probléma-megoldó készség (alap)
  • Kommunikációs készség (vezetői)
  • Terhelhetőség (egyéb)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  • motivációs levél
  • A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • vezetői program
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2024.02.12. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: benyújtási határidőt követő soron következő Társulási ülésen a kinevezésről a Társulási Tanács dönt

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.02.15. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.fkdmtkt.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.03.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.01.08.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 49207
Intézményi iktatószám: Iga/1-1/2024

Pályázat letöltése: PÁLYÁZAT LETÖLTÉSE
  • IMPRESSZUM
  • OLDALTÉRKÉP
  • JOGINYITALKOZAT
Felső Kiskunsági és Dunamelléki Többcélú Kistérségi Társulás www.fkdmtkt.hu © 2008. Minden jog fenttartva
WebPromotion Studio
TouristOnline.hu